قیمت چاپ کارت ویزت در تهران

چاپ تراکت و کارت ویزیت انتخابات ۱۴۰۰
فروردین ۲, ۱۴۰۰
چاپ تراکت کرافت در تهران
فروردین ۱۸, ۱۴۰۰

پخش تراکت در تهران

قیمت چاپ کارت ویزیت در تهران

کارت ویزیت کارتی است که اطلاعاتی مهمی مثل نام نام خانوادگی و آدرس کسب و کار یا مسئول کسب و کار ادرس سایت ایمیلرا نشان می دهد.

چاپ کارت ویزیت اولین ابزار سریع معرفی کسب و کار است و مانند دیگر ملزومات هویت سازمانی برند مانند کاتالوگ، بروشور، تراکت و … باید با هویت برند شما تناسب داشته باشد و همینطور کارت ویزیت باید دارای کیفیت دوام و ماندگاری باشد.
شما می توانید برای انتقال اطلاعات تماس شرکت خود از قبیل تلفن و آدرس و ایمیل و همچنین اطلاعات سمت سازمانی خود از کارت ویزیت استفاده نمایید و سریع ترین را انتقال راههای دسترسی به شما در بهترین زمان بازاریابی است و از این طریق مشتری های طولانی مدتی به دست میاد برای مثال در تاکسی مهمانی و جلوی سازمانی این موقعیت ها برای جذب مشتری به وجود می اید که با دادن یک کارت این ارتباط حفظ می شود. چاپ کارت ویزیت خلاقانه یکی از راه های مناسبی است تا برند شما را در ذهن مخاطب ماندگار نماید.
در مجتمع چاپ ایران کهن درشهر تهران با بهره گیری از بروزترین دستگاه چاپ دیجیتال و دستگاه چاپ افست شما می توانید کارت ویزیت ارزان را با انواع متریال از طریق سفارش چاپ کارت ویزیت را در سامانه ثبت سفارش آنلاین ایران کهن سفارش و در اسرع وقت با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.
لازم به ذکر می باشد یکی از روشهای فروش کارت ویزیت مراجعه به سایت و ثبت سفارش کارت ویزیت می باشد و همچنین مشتریان گرامی میتوانند بصورت حضوری در تهران کارت ویزیت را سفارش دهند. چاپ کارت ویزت۱۴۰۰

کارت ویزیت چاپ بهار

کارت ویزیت یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغاتی است که برای معرفی کسب و کار و برند ما و تخصص ما به دیگران مورد استفاده قرار میگیرد. از کارت ویزیت ها می توان برای پیشرفت کسب و کارهای کوچک و تبدیل آن به برند های بزرگ استفاده کرد. انتخاب جنس کارت ویزیت نسبت به نوع کسب و کار ما بسیار مهم می باشد، باید قبل از طراحی و چاپ کارت ویزیت در انتخاب جنس کارت ویزیت نسبت به کسب و کار خود از مشاورین و کارشناسان این حوزه کمک گرفت. طراحی کارت ویزیت حرفه‌ای بوسیله نرم افزارهای گرافیکی انجام می گیرد. کارت ویزیت کتان و کارت ویزیت سلفون مات یا براق و کارت ویزیت لمینیت مات و براق از انواع کارت ویزیت های فانتزی می باشند.

انواع کارت ویزیت و قیمت کارت ویزیت در تهران

استفاده از یک کارت ویزیت ایده آل در روابط اجتماعی و کسب و کارها بسیار کارآمد و تاثیرگذار است .کارت ویزیت ها با توجه به ابعاد و فضای کوچک خود، معرف شما و هویت سازمانی شما هستند و  میتوانند بنا به موقعیت دارای چاپ و قیمت های متفاوتی از قبیل انواع کارت ویزیت فانتزی ، چاپ کارت ویزیت مربعی، چاپ کارت ویزیت شیشه ای ، چاپ کارت ویزیت pvc،چاپ کارت ویزیت فوری، چاپ کارت ویزیت ارزان، جنس کارت ویزیت، کارت ویزیت خاص، کارت ویزیت خلاقانه ، کارت ویزیت لاکچری، چاپ کارت ویزیت سه بعدی باشند.
انتخاب  جنس کارت ویزیت ، رنگ ، فونت ، طرح و سایز به طور غیر مستقیم تاثیر قوی و مطلوب به مخاطب شما میدهد .

چاپ کارت ویزت1400

نکاتی که باید در طراحی کارت ویزیت انجام بدهیم:

در گام اول برای طراحی کارت ویزیت شخصی و یا طراحی کارت ویزیت شرکتی تعداد مورد نیاز خود را برآورد نمایید معمولا حداقل تعدا ۱۰۰۰ عدد می باشد
– گام بعدی برای چاپ کارت ویزیت تیراژ بالا و یا چاپ کارت ویزیت تیراژ پایین استفاده از نرم افزارهای متناسب با طراحی کارت ویزیت مثل کورل و فتوشاپ و یا استفاده از طراحی آنلاین کارت ویزیت می باشد بهترین راهکار استفاده از طراح حرفه ای است
– اگر تیراژ شما کم بود و به چاپ کارت ویزیت فوری نیاز داشتید روش چاپ دیجیتال کارت ویزیت پبشنهاد می گردد ولی اگر حداقل به ۱۰۰۰ نسخه نیاز داشتید حتما از روش چاپ افست کارت ویزیت  که چاپ کارت ویزیت ارزان است استفاده نمایید.
– در زیبایی طراحی و جذابیت چاپ کارت ویزیت بکوشید.
– خروجی نهایی کارت ویزیت با هویت برند شما همخوانی داشته باشد.
– کارت ویزیت با Qr کد معمولا با کیفیت بالا چاپ می گردند تا در خواندن کد پس از چاپ دچار اشکال نگردد.

کارت ویزیت حرفه ای به ما کمک میکند تا توجه به سمت ما جلب شود و کسب و کار خود را به طور حرفه ای ارائه دهیم . در اصل کارت ویزیت دورو جزو ابزارهایی هستند که هویت برند ما را حمل می کنند و برای استعلام قیمت طراحی کارت ویزیت می توانید به سامانه چاپ آنلاین ایران کهن مراجعه فرمایید.

چاپ افست کارت ویزیت در تهران

در چاپ افست کارت ویزیت، کارت ویزیت در تیراژ ۱۰۰۰ عدد به بالا چاپ می شود. در این روش کارت ویزیت اغلب در اندازه های استاندارد طراحی شده و پس از طراحی کارت ویزیت و چک کردن اندازه کارت ویزیت و مود رنگی کارت ویزیت، کارت ویزیت در شیت های عمومی برای چاپ فرستاده میشود. کیفیت چاپ افست کارت ویزیت از چاپ کارت ویزیت دیجیتال بیشتر است. چاپ کارت ویزیت ۶ ساعته، چاپ کارت ویزیت یکروزه ، چاپ کارت ویزیت دو روزه و چاپ کارت ویزیت ۷ روزه در چاپ کارت ویزیت به روش چاپ افست رواج دارد. اغلب چاپ کارت ویزیت ها بصورت عمومی ( چاپ کارت ویزیت فرم عمومی ) و به این صورت که کارت ویزیت با طرح های مختلف در یک فرم کلی در کنار هم چیده می شوند و عملیات چاپ فرم بصورت همزمان انجام می شود، انجام می شود که به این کار چاپ افست عمومی کارت ویزیت نیز گفته می شود.

چاپ دیجیتال کارت ویزیت در تهران

چاپ دیجیتال کارت ویزیت به این دلیل انجام می شود که چاپ کارت ویزیت با سرعت بالا (چاپ کارت ویزیت یک ساعته) و چاپ کارت ویزیت در تیراژ دلخواه (چاپ کارت ویزیت ۱۰۰ عددی و چاپ کارت ویزیت ۵۰ عددی) در آن ممکن است. چاپ دیجیتال کارت ویزیت در مواردی که ما احتیاج به چاپ کارت ویزیت با فرم های متغیر هم داریم کاربرد بسیاری دارد؛ به این صورت که به وسیله چاپ دیجیتال می توان کارت ویزیت های با طرح های مختلف را به وسیله چاپ دیجیتال با سرعت بالا و تیراژ دلخواه سفارش دهید و اغلب چاپ کارت ویزیت ها در کمترین زمان به چاپ می رسند.

اهمیت کارت ویزیت در دنیای کسب و کار:

جذب مشتریان جدید و پا به عرصه رقابت نهادن، نیازمند مهارت های فروش و ارتباطات و همچنین استفاده از کلیه ابزارهای تبلیغاتی رایج است. کارت های ویزیتی که به شیوه ای طراحی و چاپ شده اند که نسبت به رقبای خود متفاوت باشند، در ذهن مردم باقی خواهند ماند. (و درهای جدیدی را به روی شما میگشایند تا پا به عرصه رقابت های جدید بگذارید.) با توجه به اهمیت کارت های ویزیت، توصیه می کنیم به همان اندازه که برای انتخاب طرح یک فلایر (تراکت) زمان صرف می کنید، برای طراحی کارت ویزیت خود نیز وقت بگذارید. علاوه بر اینها کارت ویزیت در آن واحد کارهای زیادی برای شما انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Secured By miniOrange