چاپ دیجیتال

چاپخانه دیجیتال
چاپخانه دیجیتال
فروردین ۱۰, ۱۳۹۸
چاپ افست چاپ تیتراژ بالا
چاپ افست چاپ در تیتراژ بالا در تهران
خرداد ۱۹, ۱۳۹۸
چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتالی بهترین چاپ همیشه با تکنولوژی بالا امکان پذیر است اگر دنبال بهترین و حرفه ای ترین چاپ هستید پیشنهاد ما به شما چاپخانه بهار است.

اگر تبلیغات تراکتی دارید و تیراژ تراکت بالا دارید و هم کیفیت بالا و کمترین هزینه را برای چاپ تراکت خود می خواهید این امکانات را چاپخانه بهار در اختیار شما قرار می دهد. چاپ دیچیتال باعث میشود که تراکت های شما دارای کیفیت بالا باشد.

امتیاز چاپ دیجیتالی در این است که حتی اگر یک نمونه هم بخواهید توسط چاپ دیجیتالی امکان پزیر است. چاپ در تیتراژ بالا با چاپ دیجیتالی شاید پرهزینه باشد ولی چاپ  در تعداد محدود باکیفیت بالا توسط چاپ دیجیتالی بهتر است .

چاپ افست برای چاپ های بالا مناسب است .هزینه این گونه چاپ پایین است.

چاپ دیجیتال به عنوان یکی از چاپ‎ها‎ی پرطرفدار به شمار می‎رود که روش‎ها‎ی متعددی برای این نوع چاپ در نظر گرفته می‎شود. برای دسته بندی چاپ دیجیتال دو معیار نحوه کار و ابعاد مورد توجه است:

انواع چاپ دیجیتال براساس نحوه کار

  • روش دیجیتالی نوری یا پرتوی: متن مورد نظر از طریق تابش شعاع‌های نوری روی کاغذهای حساس به نور، چاپ می‎شود. این روش چاپ به دو مرحله چاپ و ظهور نیاز دارد.
  • روش چاپ دیجیتالی الکتروفتوگرافی: در این روش از جوهر‎ها‎ی مایع و یا مرکب جامد پودری (تونر) استفاده می‎شود.
  • روش چاپ مارکرهای لیزری: در این روش سطوح مورد چاپ باید به حرارت حساس باشند که حرارت ناشی از لیزر و یا ماتریس‎ها‎ی حرارتی با ایجاد فعل و انفعالات شیمیایی بر روی سطح کاغذ حساس، فرآیند چاپ را بر عهده می‎گیرند.
  • روش چاپ دیجیتال تصعید رنگ: سرعت و کیفیت این روش بالاست و مواد رنگی بر روی سلفون‌هایی قرار می‎گیرند که پرتوهای گوناگون از قبیل لیزر و یا ماتریس‌های حرارتی،‌ رنگ را از روی نوارهای سلفون بخار و سپس بر روی سطح مورد نظر چاپ می‎کنند.

 

 انواع چاپ دیجیتال براساس ابعاد چاپ

  • چاپ با فرمت متوسط: حداکثر ابعاد کارهای چاپی با ابعاد متوسط در برگه‎ها‎ی A3 و با سایزهای ۳۳×۴۸ سانتیمتر می‎باشد. در این فرمت، چاپ می‎تواند با روش‎ها‎ی تونری، جوهر افشار و یا نوری انجام شود. چاپ متوسط برای چاپ کارت ویزیت، چاپ بروشور، چاپ کاتالوگ، لفاف‎ها‎ی بسته بندی، لیبل، عکس، چاپ روی سطوح مختلف ابعاد متوسط قابل استفاده است.
  • چاپ با فرمت بزرگ: در این روش ابعاد چاپ در برگه‎ها‎ی A3 و با عرض ۱۵۰ سانتیمتر می‎باشد. برای چاپ ابعاد بزرگ نیز از شیوه چاپ تونری و جوهرافشان یا نوری استفاده می‎شود. برای چاپ پوستر تا عرض ۱۵۰ سانتیمتر و مصارف فضای داخلی(Indoor) این روش کاربرد دارد.
  • چاپ با فرمت عریض : ابعاد این نوع چاپ ۱۵۰ * ۵۰۰ سانتیمتر می‎باشد که به دلیل مقاومت بالا، بیشتر برای مصارف فضای باز مورد استفاده قرار می‎گیرد.

 

 

چاپ دیجیتال

چاپ ارزان

ارزانترین چاپخانه تهران

برای دریافت اطلاعات و هماهنگی لازم با دفتر چاپخانه تماس حاصل فرماید.

با ما تماس بگیرید:

مهندس تلخاب فراهانی: 09124506359

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Secured By miniOrange