فروش کارت تاروت و اوراکل

خرید کارت تاروت استیم پانک

چاپ و فروش کارت های تاروت اصل

برای خرید و سفارش کارت های تاروت استیم پانک و تمام کارت های تاروت با شماره  ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹ تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید

ارسال به تمام منطقه های ایران

 

نکاتی که هنگام خرید کارت تاروت اصلی یا اورجینال باید رعایت کرد

  • انتخاب مدل و طرح کارت تاروت باید متناسب با سلیقه شما و ارتباطی که با آن برقرار میکنید باشد.
  • کیفیت چاپ و تصویر مناسب کارتها در ارتباط برقرار کردن با کارتها تاثیر مهمی دارد پس هنگام خرید کارت تاروت حتما کارتهای با کیفیت تهیه کنید.

 

 

چاپ کارت تاروت استیم پانک (Steam Punk)

به جرات میتوان گفت یکی از زیباترین مدل های کارت تاروت ، کارت تاروت استیم پانک است. استیم پانک نام یک جنبش علمی-تخیلی و یا آن جنبه ی فانتزی از علم است که تکنولوژی و زیبائی شناسی را در هم ادغام کرده تا تصاویر بی بدیلی از قرن ۱۹ میلادی را به تصویر بکشد. این کارتهای زیبا توسط خانم باربارا مور (Barbara Moore) طراحی شده اند.

 

فروش کارت تاروت فرانسوی

این دسته از کارت های تاروت به دلیل شکل و ظاهر در فرانسه یکی از معروف ترین دسته های کارت تاروت هستند.

این پکیج فوق العاده شامل ۷۸ عدد کارت تاروت فرانسوی اصل است.

۲۲ عدد کارت تاروت کبیر

۵۶ عدد کارت تاروت صغیر

با انداره ای بسیار مناسب مخصوص پرینت و چاپ برای علاقه مندان به فال تاروت

 

فروش کارت تاروت

همانطور که میدانید پایه و اساس تاروت بر دریافت انرژی از جهان کائنات و کارما بنا شده است که توسط تصاویر کارتهای تاروت بر گستره فال نقش میبندد. بنابراین تهیه و خرید کارت تاروت با کیفیت از اهمیت بسزایی در امر تاروت برخوردار است. تصاویر کارتهای تاروت شامل جزئیات و نمادهای باستانی بسیاری در خود است که آشنائی و ارتباط با آنها خواندن گستره فال تاروت را بسیار آسانتر خواهد کرد به همین دلیل استفاده از کارتهای با کیفیت و استاندارد یکی از مهمترین دغدغه های ابتدائی تاروت کاران برای خرید کارت تاروت اصلی و اورجینال میباشد.

 

 

همه چیز در مورد فال تاروت ؛ از تاریخچه تا معنی کارت‌های تاروت

فال تاروت پیشگویی آینده در واقع یک هنر باستانی است که قرن‌های متمادیست به شکل‌های مختلف و توسط قشرهای مختلف انجام می‌شود و به مروز زمان بهبود یافته است. تاروت به انسان‌ها امکان می‌دهد که وارد دنیای آگاهی شوند؛ جایی که همه چیزها و همه مردم از طریق زمان و مکان با هم در ارتباط هستند.

تاروت ابزاری است برای راهنمایی و خوداکتشافی. با تاروت می‌توان تا حدودی آینده را پیش بینی کرد و نتیجه کارها و اعمال انسان را با اجازه دسترسی به خرد درونی نمایش داد: شهود.

کارت‌های تاروت را هر کسی می‌تواند بخواند اما خواندن دقیق تاروت نیاز به تمرین، درجه خاصی از مهارت، استعداد، دانش کارت‌ها و البته اعتقاد و باور به فال تاروت دارد. با کاربرد آمیزه‌ای از مفاهیم کارت‌های تاروت و شهود خود شما واقعا هیچ حد و مرزی در پاسخ‌ها و دانشی که کارت‌های تاروت ارائه می‌دهند وجود ندارد.

 

خرید کارت تاروت ارزان

قیمت کارت های تاروت ما ارزان ترین قیمت کارت های تاروت ای است که میتوانید پیدا کنید ما با بالاترین کیفیت کارت های تاروت و با ارزان ترین قیمت به شما ارسال میکنیم.

کارت تاروت را از کجا بخرم

شاید برای شماهم سوال باید که کارت های تاروت را از کجا بخرم ما به شما اطمینان میدهیم که میتوانید از خرید این کارت های تاروت مطمعن باشید .شما از خرید از سایت فال بگیر پشیمان نمیشوید

مروری بر کارت‌های تاروت

کارت‌های تاروت ۷۸ تا هستند که به دو بخش اصلی تقسیم می‌شوند: کارت‌های تاروت کبیر یا Major Arcana و تاروت صغیر یا Minor Arcana. هر کدام از این دسته‌ها نیز به ۴ بخش فرعی‌تر تقسیم می‌شوند.

  • عصا (آتش، اعمال)
  • جام (آب، احساسات)
  • شمشیر (هوا، افکار)
  • سکه یا ستاره پنج پر (زمین، مواد)

 

فروش کارت تاروت در انقلاب

مکان قبلی ما برای فروش کارت قبلا در خیابان انقلاب تهران بود که هم  اکنون به خیابان مطهری نقل مکان کرده ایم که با مترو مفتح دسترسی سریع می توانید داشته باشید برای دریافت ادرس دقیق و ساعت مراجعه هماهنگ کنید ۰۹۹۱۶۸۳۳۳۷۳


چیدن کارت‌ها

قبل از این که شروع به خواندن کارت‌های تاروت کنید، باید بدانید که این کارت‌ها معمولا با پهن شدن ورق‌ها و ترتیب آنها خوانده می‌شوند. پهن کردن و چیدن ورق‌ها با الگویی صورت می‌گیرد که کارت‌ها روی میز چیده می‌شوند و سپس فردی که تاروت‌ها را می‌خواند شروع به خواندن آنها می‌کند. چیدن کارت‌ها روش‌های بسیار زیادی دارد و خودش در حد یک کتاب است.

چیدمان کارت‌ها می‌تواند به سادگیِ پخش کردن یک کارت باشد یا آن قدر پیچیده باشد که لازم باشد همه ۷۸ کارت روی میز چیده شوند.

یکی از رایج‌ترین شیوه چیدن کارت‌ها روش چیدن سه کارتی است.. این روش به شما پاسخ‌های فوری به سؤالاتی نظیر روابط عاطفی، شغلی و زندگی به طور کل را می‌دهد. در این کارت‌ها، هم می‌توان گذشته شما را دید، هم حال و هم آینده.

معنی کارت‌های تاروت

کارت‌های تاروت کبیر

کارت‌های تاروت کبیر ۲۲ تا هستند و سفر هر فرد در طول زندگی را روایت می‌کنند. برخی به کارت‌های تاروت کبیر کارت‌های «خال حکم» هم می‌گویند زیرا نماد رخدادهای بزرگ‌تر و متحول‌کننده‌تر زندگی هستند.

کارت‌های تاروت کبیر با کارت ابله (دلقک) بی‌گناه و بی‌فکر و خیال با شماره ۰ شروع می‌شود، تمام مراحل زندگی را طی می‌کند تا به کارت آخر یعنی کارت جهان با شماره ۲۱ برسد و یک سفر کامل را روایت کند. هر کارت نشان دهنده یک درس اصلی در زندگی یا یک مضمون آرمانی است.

همان طور که با کارت‌های تاروت کبیر آشنا می‌شوید، خواهید دید که ۱۱ کارت اول نمایانگر سفر شما در دنیاست و ۱۱ کارت دیگر سفر شما به درون آگاهی و معرفت خودتان را نشان می‌دهد.

با این که کارت‌های تاروت کبیر روایتگر رخدادهایی است که به دلیل قوانین جهان رخ می‌دهد، کارت‌های تاروت صغیر رخدادهایی را بازگو می‌کند که بر طبق قوانین ذات و طبیعت انسان رخ می‌دهند.

کارت‌های تاروت صغیر

کارت‌های تاروت صغیر ۵۶ کارت هستند که یک سیستم پشتیبان برای تاروت کبیر محسوب می‌شوند و از رخدادهای زندگی در مقیاس کوچک‌تر صحبت می‌کنند.

این کارت‌ها به ۴ دسته تقسیم می‌شوند و درست مثل کارت‌های پاسور هر مجموعه یک آس، ۹ کارت شماره دار و ۴ کارت درباری دارد.

کارت‌های درباری شامل موارد زیر هستند:

  • جوان (نوکر)
  • شوالیه
  • ملکه
  • پادشاه

تاریخچه کوتاه کارت‌های تاروت

تاریخچه کارت‌های تاروت به قرن چهاردهم میلادی برمی‌گردد. این کارت‌ها اولین بار در اروپا و بین اشراف فرانسوی و ایتالیایی رایج بود. لازم به ذکر است که خود کلمه تاروت هم یک لغت فرانسوی است.

در سال‌های ۱۷۰۰ میلادی، کارت‌های تاروت در واقع در حکم یک ابزار بازی و سرگرمی برای اشراف بودند اما غیبگویان فرانسوی و انگلیسی در واقع ارزش تاروت را کشف کردند و به دلیل برخورداری از معانی نمادین و عمیق‌تر کارت‌ها، تاروت را یک ابزار مفید برای فالگیری تشخیص دادند. از اینجا بود که کارت‌های تاروت در میان غیبگویان و فالگیران در سر تا سر دنیا رواج پیدا کرد و به شکل فال تاروتی که این روزها می‌بینیم به اوج خود رسید.

برخی بر این باورند که تاروت ابتدا از مصر باستان نشات گرفته است. با این که هیچ شاهد و مدرکی دال بر این امر وجود ندارد اما این نظریه نیز قابل تامل و پذیرفتنی است زیرا شهر اسکندریه مصر تا مدت زمان زیادی مرکز محفل بسیاری از جادوگران و غیبگویان شناخته می‌شد. اسکندریه موطن و زادگاه مکتب هرمسیه نیز بوده است. این مکتب ترکیبی از علم نجوم، طالع بینی، شیمی و احتمالا خواندن تاروت بوده است.

 

کانال فروش کارت تاروت

بسیاری از مردم دنبال کانال های فروش کارت تاروت هستند شما میتوانید به کانال فروش کارت تاروت و اوراکل و تمامی کارت های فال مراجعه کنید ⇓

آدرس پیج اینستا گرام : fal.begir

ما کنار شما هستیم تا زمانی که بتوانید یک فال کامل و حرفه ای بگیرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره واتساپ: ۰۹۹۱۶۸۳۳۳۷۳

برای خرید با شماره ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹ تماس بگیرید

 

 

فال بگیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Secured By miniOrange