چاپ تراکت آنلاین با کیفیت بالا و قیمت ارزان

تراکت بهترین و زود بازده ترین روش تبلیغات تبلیغات تراکتی است در تراکت ها از عکس خود و رنگ انتخابی و شعار خود استفاده نمایید اگر قرار تغییری در جامعه ایجاد کنید بهتر آن تغییر به صورت پیش فرض درست شود و در تراکت چاپ گردد به صورت مثال اگر قرار جایی را آباد نمایید تصویر فرضی از آبادانی آنجا تهیه نمایید و در تراکت چاپ کنید و یا عکسی از موفقیت و پیروزی خود در پروژه ای را عنوان نماید. تراکت هنوز با وجود شبکه های اجتماعی جایگاه خود را در تبلیغات دارد و حرف اول را میزند. وقتی از منزل خارج می شوید برای کارهای روزمره دیگر در شبکه های اجتماعی نیستید بلکه در دنیای واقعی بهترین روش دیدن عکس و شعار نماینده است که بر روی دیوارها بیلبردها و ماشینها و همه جای سطح شهر است. تراکت بهترین نوع تبلیغات کاغذی است که هم زود بازده و هم ارزان قیمت تر از دیگر روش تبلیغاتی است. تهیه وبلاگ و یا سایت سایت و وبلاگ بزرگترین و مهمترین پل ارتباطی شما با مخاطبین می باشد محتوای و انتخاب متن مهمترین قسمت سایت می باشد کاربری ساده به همراه طراحی آن با رنگی که برای انتخابات انتخاب نموده اید باید هماهنگ شود و همچنین با تراکت و کارت ویزیت شما باید هماهنگ با سایت شما باشد رنگ و لگو یکسان باعث جذابیت میشود. ریسپانسیو بودن سایت ، دقت نمایید با توجه به اینکه کاربران فعلی اکثرا با موبایل وب گردی می نمایند و یا از شبکه های اجتماعی موبایل به سایت شما لینک می شوند ریسپانسیو بودن بسیار مهم می باشد سئو نمودن سایت به شکلی که جستجو گرها سایت شما را به مخاطبین در صفحه اول خود معرفی نمایند امکان نظر دهی و تعامل در سایت خود را فراموش نکنید امکان دریافت ایده و انتقادات و پیشنهادات فیلد سوال : در سایت خود از مراجعه کنندگان بپرسید اگر شما نماینده می شدید برای جامعه خود چه می کردید؟ در سایت رزومه خود را به صورت مدیا قرار دهید در ارتباط با مسائل اجتماعی ، محیط زیست ، زنان ، کودکان ، جمعیت ، جوانان ، خانواده نقطه نظرات خود را عنوان نمایید و راه حلهایی برای زیبا زیستن ارائه نمایید و همچنین به دیدگاه ها توجه کنید و جواب آنها را بدهید علایق خود را به هنرمندان و ورزشکاران نشان دهید و از آنها دفاع نمایید طرفداری و جهت گیری سیاستی خود را همراه با جو فعلی جامعه هموار سازید مقاله های مفید تهیه نمایید در سایت خود در ارتباط با تاریخ و اجتماع و جغرافیا شهر خوداحضار نظر نمایید از نمایندگان موفق جهان و ایران و چهره های سرشناس که تاثیر مثبتی در زندگی انسانها داشتن یاد کنید در تراکت خود سعی کنید جای برای آدرس سایتتان درج کنید که مردم بتوانند از طریق تراکت و آدرسی که در آن درج کرده اید سایت شما را پیدا کنن. در تراکت نمیشود همه مطالب را درج کرد چون تراکت شلوغ و درهم میشود بهتر است که هر چیزی که نیاز به توضیح دارد را در سایت خود درج کنید. هماهنگی سایت و کارت ویزیت بسیار مهم است یک رنگ و یک شعا و یک لو باعث جذابیت میشود و جذب شدن مردم یعنی رای دادن.
پخش تراکت انتخابات در تهران ۱۴۰۰
اردیبهشت ۱۴, ۱۴۰۰
چاپ فال تاروت در تهران
چاپ فال تاروت در تهران
اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۰
چاپ تراکت آنلاین با کیفیت بالا و قیمت ارزان

چاپ تراکت آنلاین با کیفیت بالا و قیمت ارزان

چاپ تراکت آنلاین با کیفیت بالا و قیمت ارزان

چاپ تراکت یکی از شایسته ترین  وسیله های غیر مستقیم برای تبلیغات و بازاریابی مستقیم است به این علت که با قیمت ارزان و تعداد متعدد دارد. چاپ تراکت آنلاین با کیفیت

چاپ تراکت دو نوع رنگی و سیاه و سفید است.چاپ این نوع تراکت ها اگر در تیراژ پایین باشد با چاپ دیجیتال و اگر در تیراژ بالا باشد با چاپ افیس انجام میشود.

ارزانی تراکت بی علت نیست.نوع چاپ تراکت،نوع طراحی تراکت و کیفیت تراکت در قیمت نهایی تراکت دخیل است.

قیمت چاپ تراکت در تهران نسبت به چاپ فوری در شهرستان قیمت پایین تری دارد.

تراکت تبلیغاتی چیست و چه کاربردی دارد ؟

تراکت تبلیغاتی برگه‌ ای بصورت چاپ شده و تانشده است که برای خبر دادن به مردم برای اتفاق افتادن یک رویداد خاص و یا سمینار و یا ایده های استارتاپی و یا معرفی محصول خاص استفاده میشود. تراکت تبلیغاتی بیان کننده خبری ساده یا پیامیست که به راحتی می توان آن را منتقل کرد.
چاپ تراکت تبلیغاتی معمولا بر روی کاغذی در سایز ۱۴٫۵ در ۲۱ انجام می شود و هزینه چاپ در این سایز بسیار پایین است. تراکت های تبلیغاتی سایز ثابتی ندارند و  میتوان در هر سایزی طراحی تراکت تبلیغاتی را انجام داد . معمولا تراکت های تبلیغاتی را بصورت یکرو طراحی و چاپ می شود و لی باز نسبت به سلیقه مشتری قابل دورو طراحی و چاپ شدن می باشد. تراکت نوعی تبلیغات کاغذی است در سایز های متفاوت که به قصد پخش در مکان های همگانی دربین مردمان در تیراژ دلخواه شما پخش می شود . چاپ تراکت یکی ‌از شایسته ترین روش های تبلیغات و بازاریابی می باشد . برای این ‌که شما می‌توانید با قیمت خوب و ارزان تعداد متعددی تراکت تبلیغاتی چاپ و توزیع نمائید. برای مثال برای تبلیغات محصولات جدیدتان و یا این که اعلام افتتاحیه و فعال‌سازی عمل جدیدتان از آن استفاده نمایید.

چاپ تراکت آنلاین با کیفیت بالا و قیمت ارزان

انواع تراکت

برگه های تبلیغی انواع مختلف البته از نظر سایز و مفهوم دارد و بستگی به نوع فعالیت آن سازمان یا موسسه دارد. منظور از مفهوم یعنی برای چه محصول چه تبلیغی در نظر دارید و با توجه به آن محصول یا فعالیت نیز رنگ هماهنگ با آن فعالیت را نیز باید در نظر گرفت. نوع برگه تبلیغی می تواند هرچیزی باشد، جنس آن از کاغذ معمولی ارزان تا برگه های گلاسه و روغنی با کیفیت عالی استفاده می شود. معمولاً تک برگی می باشند و سایز های کوچک تا A4 است. همچنین یک رو و یا دور و چاپ می شود.

نوشته ای که روی برگه می افتد خلاصه و فقط تیتر و آدرس و شماره تلفن روی آن درج می شود. پخش تراکت در محدوده ارائه خدمات و آن موسسه توسط شخصی که برای این کار به خدمت گرفته شده انجام می شود. گاهی هم با موسسه دیگر قرارداد همکاری بسته و با کمک آن ها محصول و یا خدمات خود را به مردم معرفی می کنند. برخی برگه ها حاوی درصدی تخفیف می باشند که اگر شخصی توسط تراکت به آن موسسه یا فعالیت و یا مرکز بهداشتی آشنا شده از تخفیف درج شده بر روی آن برگه تبلیغی استفاده می کند.

برای آگاهی از شیوه های مناسب توزیع برگه های تبلیغی در تهران، پیشنهاد می کنم حتماً مقاله پخش تراکت در تهران را هم مطالعه کنید.

کاربرد تراکت تبلیغاتی

تراکت تبلیغاتی یک برگه تا نخورده است که برای اطلاع رسانی به مردم جهت تخفیفات ویژه یک رویداد یا اتفاق خاص،و معرفی کار و حرفه ای است.تراکت تبلیغاتی حامل خبری مهم است که به راحتی قابل انتقال است.

اندازه تراکت در قیمت آن تاثیر دارد.معمولا در سایز ۱۴٫۵ در ۲۱ چاپ میشود که مبلغ پایینی دارد.

سایز تراکت های تبلیغاتی متغیر است و در سایز های مختلف و هم یک رو و دو رو قابل چاپ است که معمولا یک رو طراحی و چاپ میشود اما باز بستگی به سلیقه مشتری دارد.

چاپ تراکت آنلاین با کیفیت

اهداف چاپ تراکت های تبلیغاتی چیست؟

چاپ تراکت های تبلیغاتی بیشتر توسط سازمانها یا موسسات دولتی و خصوصی انجام می پذیرد که از اهداف این شرکت ها برای چاپ تراکت رنگی و سیاه و سفید و رنگی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • چاپ تراکت های رنگی برای خبر دادن افراد و دعوت آنها برای کنسرت موسیقی و تئاتر و یا گردهمایی های فرهنگی و سیاسی و اجتماعی .
  • چاپ تراکت سیاه و سفید برای تخفیف های گروهی و فروشگاهی یا رستوران ها و سوپر مارکت هایی که میخواهند فروش کالایی رو تبلیغ کنند.
  • چاپ تراکت در تهران یا شهرستان ها برای تبلیغ نماینده ای خاص یا تبلیغ جناحی و گروهی یا مذهبی برای متقاعد کردن مردم.
  • چاپ تراکت برای فرم استخدام در شرکت ها و موسسات.

چاپ تراکت ارزان

برگه تبلیغی ارزان و گران می باشد و این نوع لفظی که برای تراکت گفته می شود به دلیل کاری است که روی آن انجام می شود. از نظیر نوع طراحی، رنگ ها، نوع کاغذ به کار برده شده برای چاپ، سایز، یک رو و یا دو رو بودن، تعداد رنگ هایی که به کار برده شده، نوع فونت، نوع دسنگاه و نیز چاپ خانه ای که این اوراق را چاپ می کند.

برای مثال: برگه های ساده و نا مرغوب و کم هزینه از ابتدایی ترین طرح ها استفاده می شود. زیرا شخص درخواست دهنده تمایل ندارد هزینه ای برای این کار قرار دهد و به این نوع تراکت های ارزان گفته می شود. جنس ارزان کیفیت خوبی ندارند و شاید بدون هیچ واکنشی پاره شود و مهم ترین نکته این است که جنس ارزان برای فعالیت و کار مورد نظر شکیل نمی باشد و آن جنس و طرح تاثیر به سزایی در معرفی کردن آن فعالیت دارد. غالباً برگه های ارزان از دو یا سه رنگ در آن ها به کار برده شده است که این رنگ های از تیره به روشن یا کاملاً تیره و یا کاملاً روشن و یا تلفیقی از رنگ های اصلی می باشد.

خصوصیت های تراکت تبلیغاتی

وقتی کاری را تازه شروع و راه اندازی میکنید اولین راه و بهترین و ارزان ترین راه برای معرفی کار و حرفه خود چاپ و پخش تراکت است.

و محل و موقعیت مناسب برای توضیح به مشتریان خود است.

مزایای تراکت تبلیغاتی

  • در صورتی که شما کسب و کاری کوچک و نویی را شروع کرده باشید می توان اظهار‌کرد که تراکت های تبلیغاتی معمولی ترین رویه برای معرفی کردن کاری که ارائه می دهید است و تماما ارزان و به صرفه است .
  • محلی مطلوب برای توضیحی جزئی از کاری که به مشتریانتان ارائه می دهید .

چاپ تراکت

چاپ تراکت فوری

چاپ تراکت فوری با قیمت متفاوت همان طور که از نام آن مشخص است درکمترین زمان و وقت چاپ می شود. این در زمانی صورت می گیرد که آن موسسه و یا فعالیت نیاز دارد که سریع خود را به مشتریان معرفی کند. این نیز بستگی دارد که آن فعالیت زمان برایش مهم است و در اسرع وقت و بدون اتلاف وقت می خواهد شروع به کار کند. در برخی از این تراکت های فوری حاوی درصد تخفیفی می باشد، که تاریخی در آن درج شده است و کسی که آن تراکت را در دست دارد و نیز می خواهد از آن تخفیف تا قبل از پایان زمان تخفیف در نظر گرفته از آن استفاده کند تراکت فوری در کمترین زمان و شاید چند ساعت بعد از طراحی چاپ می شود و به مشتری داده می شود.

همین پروسه نیز برای پخش تراکت ها صورت می گیرد که اگر بخواهند کل آن منطقه را پوشش دهند و تراکت ها را پخش کنند از چندین تراکت پخش کن استفاده می کنند که هرکدام مسول یک خیابان و یا شهرک می باشند که طی روز و یا هفته آن تراکت ها پخش کنند.

تراکت های فوری در کمترین زمان چاپ و پخش می شوند و گاهی اوقات نیز صاحب آن شغل قبل از چاپ تراکت با فعالیت هایی که موافق همکاری با آنها هستند قرارداد بسته که بعداز چاپ تراکت، تراکت های خود را به آنها سپرده که برای آنها تبلیغ کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Secured By miniOrange