قیمت چاپ

تراکت تبلیغاتی

تراکت تبلیغاتی

جدول قیمت تمام شده چاپ

جدول های ارائه شده  شامل موارد متعدد چاپی معمول و پر کا ربرد است. شما میتوانید جداول مشابهی برای موارد دیگری که در کار شما کار برد زیاد دارد ساخته وبا استفاده از آنها سریعا اعلام قیمت نمایید.عمده‌ترین پارامتری که در محاسبه کارهای چاپی مشخص، می‌کند هزینه کاغذ مصرفی است به همین خاطر در برخی جدول های ارائه شده هزینه کاغذ حذف شده است و به جای کاغذ آن تعداد برگ کاغذ یا مقوای مصرفی آمده است برای راحتی می‌توانید قیمت به روز کاغذ را از طریق سایتwww.Afravi.comیا از فروشندگان کاغذ پرسیده و با زرد کردن در تعداد برگ مصرفی هزینه کاغذ مصرفی در تیتراژ مورد نظر خود را دریافت کنید و با هزینه‌های دیگر جدول جمع کرده و نهایتا هزینه کارهای مشابه ارجاعی به خود را با دقت نسبتاً به خوبی اعلام نمایید.جدول قیمت تمام شده

هزینه های اعلام شده در جداول بر اساس نرخ معمول هزینه خدمات ارائه شده در بازار تنظیم شده است چنانچه با نرخ کارگاه هایی که با آنها کار می کنید متفاوت است می توانید از جداول به شکل خام استفاده نمایید یعنی فرم جداول را برای خود بسازید و یک بار نرخ های مورد نظر خود را بپرسید و پس از آن همیشه از آنها استفاده کنید.

دقت کنید که جداول ارائه شده نرخ تقریبی هزینه های چاپی را به شما می دهد.با توجه به این مسئله برای محاسبه دقیق بایستی از نرم افزار ترامپ که به همین منظور تهیه شده و یا به شکل دستی هزینه‌ها را به دست آورید.اما بعضی اوقات ممکن است محاسبات دقیق ما نیز به اشتباه و با در نظر نگرفتن برخی پارامترها چیز دیگری از آب درآید.در این موارد نیز استفاده از جداول جلوی اشتباه را خواهد گرفت.

جدول قیمت تمام شده

توزیع عبارات به کار رفته در جداول:

نوع کار یا گروه:

در ابتدا انتخاب کنید هزینه تقریبی چه کاری را می‌خواهید. برای مثال کارت ویزیت، پوستر، کتاب یا …

یک رو یا رو:

مشخص کنید کار چاپی شما دو طرف چاپ دارد یا یک طرف.

تیتراژ:

تعداد مورد نیاز از کار چاپی را مشخص کنید. در اینجا پرس کاغذ نیز در نظر گرفته شده است. هزینه در تیتراژ مورد نظر شامل: فیلم ، زینک، چاپ، هزینه‌های متفرقه می باشد.

تعداد رنگ:

تعداد رنگ کار چاپی خود را مشخص نماید.

قیمت تمام شده:

در این قسمت قیمت تمام شده را خواهید دید.

شکل سند پیشنهادی:

همان طور که می دانید شیوه بستن سند در هزینه کل یک کار چاپی بسیار موثر و مهم است. در این ستون شیوه بستن سند برای موارد مختلف پیشنهاد شده است. چنانچه این شیوه را مناسب دانستید از آن استفاده کنید در غیر اینصورت حالتهای دیگر را به کار بگیرید.

چگونه از جداول استفاده کنیم؟

نرخ های ارائه شده در جدول هزینه چاپ را می سازد. برای به دست آوردن این هزینه به شکل زیر عمل کنید :

۱-نوع سفارش خود را مشخص نمایید کارت ویزیت برشور کتاب و..

۲- در جدول سفارش مشابه کار خود را جستجو کنید.

۳- در شکل سند در تهیه سند کار خود استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

Secured By miniOrange